La llista està ordenada per data de compareixença i pot estar subjecta a canvis.
Jordi Cabrafiga
Ex-cap del gabinet de la Conselleria de Governació
Ciutat de la Justícia de Barcelona (Gran Via de les Corts Catalanes, 111 – Barcelona)
Diumenge 11 de febrer – 16:00h
Luis Domingo
Director de l’àrea de Tecnologies de la Informació i de les Comunicacions de la Generalitat
Ciutat de la Justícia de Barcelona (Gran Via de les Corts Catalanes, 111 – Barcelona)
Diumenge 11 de febrer – 16:20h
Valentín Arroyo
Director del Centre de Telecomunicacions i Tecnologia de la Informació (CTTI)
Ciutat de la Justícia de Barcelona (Gran Via de les Corts Catalanes, 111 – Barcelona)
Diumenge 11 de febrer – 16:40h
José María Reig Sevilla
CTTI
Ciutat de la Justícia de Barcelona (Gran Via de les Corts Catalanes, 111 – Barcelona)
Diumenge 11 de febrer – 17:00h
Antonio Jesús Vargas
CTTI
Ciutat de la Justícia de Barcelona (Gran Via de les Corts Catalanes, 111 – Barcelona)
Diumenge 11 de febrer – 17:20h
Mireia Boya Busquet
Ex-diputada de la CUP-CC al Parlament de Catalunya
Tribunal Suprem
(Calle Marqués de la Ensenada, 1 – Madrid)
Dimecres 14 de febrer – ??:??h
Santiago Vidal
Ex-senador (ERC)
Ciutat de la Justícia de Barcelona (Gran Via de les Corts Catalanes, 111 – Barcelona)
Dimecres 14 de febrer – 16:00h
Carles Viver-Pi i Sunyer
Ex-president del Consell Assessor per la Transició Nacional
Ciutat de la Justícia de Barcelona (Gran Via de les Corts Catalanes, 111 – Barcelona)
Dimecres 14 de febrer – 17:00h
Marta Pascal
Coordinadora general del PDeCAT
Tribunal Suprem
(Calle Marqués de la Ensenada, 1 – Madrid)
Dilluns 19 de febrer – ??:??h
Marta Rovira
Secretària general d’ERC
Tribunal Suprem
(Calle Marqués de la Ensenada, 1 – Madrid)
Dilluns 19 de febrer – ??:??h
Artur Mas
Ex-president del PDeCAT
Tribunal Suprem
(Calle Marqués de la Ensenada, 1 – Madrid)
Dimarts 20 de febrer – ??:??h
Neus Lloveras
Ex-presidenta de l’AMI
Tribunal Suprem
(Calle Marqués de la Ensenada, 1 – Madrid)
Dimarts 20 de febrer – ??:??h
Anna Gabriel Sabaté
Ex-diputada de la CUP-CC al Parlament de Catalunya
Tribunal Suprem
(Calle Marqués de la Ensenada, 1 – Madrid)
Dimecres 21 de febrer – 09:30h
Lluc Salellas (i un altre militant de la CUP de Girona)
Regidor de la CUP a Girona
Jutjats de Santa Coloma de Farners
Dimecres 25 d’abril – ??:??h